Oftalmologija

slabiji vid na jedno oko

nidzoni

Postovani, imam problem sa levim okom, slabije vidim na njega, kao da mi se kapak sam zatvara i nekad malo bude zamagljeno.. Takodje sam primetio ponekad kada se slikam da mi je to levo oko uvecano i nekad bude svetlija zenica od desnog oka.

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Slabiji i zamagljen vid na jednom oku svakako je razlog za javiti se na pregled kod oftalmologa / okulista.