Otorinolaringologija

Bol u plucima

Mukii

Poštovani,

prošli vikend sam bila prehlađena, točnije u petak me boljelo grlo dok sam u subotu imala temperaturu. Uspjela sam to izliječiti pijući dosta čaja s medom i propolis kao i korištenjem tableta za snižavanje temperature. Međutim nos mi je još uvijek začepljen i kašljucam, a ujedno i uši te iz nosa puhanjem izbacujem sluzavi sekret zelenkaste boje te mi se zna dogoditi da nekad ispušem čak i malo krvi. Kako sam se naviknula disati na nos da bih to mogla koristim sprej MaxiRino koji mi pomaže u otčepljenju nosa kako bih mogla disat. No prekjučer me počelo boljeti na desnoj strani pluća na dodir i prilikom istezanja (kao da me boli kost) i dok ležim imam osjećaj težine na plućima i stezanja pluća, a zna mi se to dogoditi i dok sjedim. Ovo je prvi put da mi se tako nešto događa pa sam se dosta zabrinula vezano za to stoga Vas molim za što brži odgovor.

Unaprijed hvala.

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, pitanje morate postaviti pulmologu, ORL područje je gornji dišni trakt.