Otorinolaringologija

Crvenilo vrata

Robert

Već duže vrijeme (preko godinu dana) moj vrat i lice poprimili su jarku crvenu boju.Nakon pregleda krvi i jetrenih nalaza,nisu otkriveni bitniji poremećaji (posumnjali smo na jetru,naime,smatram se umjerenim konzumentom alkohola).Intezitet boje ponekad pojača s obzirom na stres i ekstremne promijene temperature,s tim da gotovo uvijek osijećam kao da mi predio vrata "gori".. A i grlo mi je često lagano upaljeno..

prof.dr. Željko Bumber

Provjerite još jedanput biokemijske nalaze jetre, lipidogram, krvni tlak , očnu pozadinu i odite kod interniste.