Otorinolaringologija

dječja nagluhost

msl

Radi se o djetetu u dobi od 6 godina kod kojeg je prije 15 mjeseci obavljena operacija trećeg krajnika zbog učestalih upala oba uha. Od tada su upale prestale, ali je ustanovljena provodna nagluhost na oba uha (50, 45 db). Kako konzervativno lječenje nije dalo nikakve rezultate, upučeni smo na kirurško liječenje. Možete li mi konkretno preporučiti liječnika i ustanovu za nastavak liječenja.
Zahvaljujem.

Prof. dr. sc. Željko Bumber, dr. med.

Vjerojatno je cilj slijedećeg zahvata postavljanje cjevčica na oba bubnjića.
To možete učiniti u jednoj od klinika u Hrvatskoj.