Otorinolaringologija

Glasnica

Svetlana

Da li postoji lek za podliv glasnice i da li postoji nesto za obnovu sluzokoze zdrijela?

mr.sc.dr. D. Markov

Poštovana Svetlana,
Potrebno je utvrditi što točno uzrokuje promjene na glasnicama. Ako mislite na krvarenje ili upalu potrebno je provestil iječenje antibiticima, preparatima kalcija, strogu štednja glasa te inhalacije. Savjetujem vam pregled kod fonijatra.