Otorinolaringologija

Glasnica I

Svetlana

Mnogo vam hvala na prethodnom odgovoru. Zamolila bih vas ukoliko vam nije problem, da mi predlozite sta je najbolje za inhalaciju za glasnicu koja je pod otokom. Cula sam da postoji neki fizioloski rastvor koji treba sama da napravim. Da li mi mozete pomoci?

mr.sc.dr. D. Markov

Draga Svetlana,
Prepručam Vama inhalacije s Dexamethasonom i Garamycinom s fiziološkom otopinom kroz 10 dana. U Hrvatskoj postoje specijalizirana lječilišta na moru koja provode inhalacije ( Crikvenica, Lošinj)