Otorinolaringologija

Masno tkivo

Marija

Postovani,
na vratu otraga otprilike u visini desnoga uha imam nesto slicno kao masno tkivo, velicine je manjeg jajeta.
To imam vec oko dvije godine.
Brine me da li je to masno tkivo, jel moguce da je to nekakva cista ili sta mislite sta bi to moglo biti.
Ne boli me .

Unaprijed hvala

mr.sc.dr. D. Markov

Poštovana Marija,
Savjetujem vam pregled kod otorinolaringologa, te ultrazvuk i citološku punkcija tvorbe. Difernecijalno dijagnostički moguće je da se radi o masnom tkivu, cisti, povećanom limfnom čvoru kao i o tumoru slinovnice (parotide).