Otorinolaringologija

Operacija nosa

Natalija

Molim Vas da mi odgovorite na jedno pitanje :
imam problema s disanjem i preporučena mi je operacija hrskavice i nosne pregrade. Zanima me postoji li mogućnost da se to napravi laserski i ako da, gdje, te je li točno da će mi nos biti veći zbog tampona?

Puno Vam hvala.

mr.sc.dr. D. Markov

Poštovana Natalija,
Operacija nosne pregrade ne radi se laserom. Nakon operacije nos se tamponira 3 do 5 dana, a nije točno da se nos nakon toga poveća, ukoliko se na radi operacija povećanja nosa.

Natalija

Znam da je smiješno zvučalo, ali bio mi je potreban odgovor.
Puno Vam hvala!