Otorinolaringologija

Osjecaj zacepljenosti uha i zujanje u usima

fcbmunchen

Pozdrav,
Od ljeta mi se vuce zacepljenost uha ali bez nagluhosti, znaci cujem sve normalno. Nakon odlaska kod doktora opce medicine, ustanovljeno da je bubna opna malo crvena te su mi propisane kapi Dexamethason-neomycin. Nakon par dana koristenja, stekao sam osjecaj da je to proslo no medjutim prije par dana se taj osjecaj zacepljenosti uha vratio. Opet sam probao to rijesiti sa kapima ali bez uspjeha. Posjetio sam ORL doktora koji mi je ustanovio da je OFS nalaz uredan, Rhinitis vasomotoria, Otoscopia - Otitis med.secret.bill. i da uradim audiolosku obradu. E sad u medjuvremenu dok sam cekao da rijesim zdravstveno osiguranje, od jutros mi se pojavilo vrlo neugodno zujanje u jednom (lijevom) uhu. Opcenito sve se desavalo u lijevom uhu dok je desno sasvim normalno. Ovaj audioloski nalaz idem u ponedjeljak uraditi.
Dali imam razloga za brigu?

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, nema razloga za zabrinutost, sve dileme će raziješiti rezultati audiološke obrade.