Otorinolaringologija

POLIP NA GLASNICAMA

Josip91

Poštovana,

Operirao sam polip na lijevoj glasnici ( polypus plicae vocalis ) u Puli 13.10.2015, operirao me poznati otorinolaringolog stručnjak dr. Boris Grdinić. Na kontroli sam bio 17.11.2015 i sve je bilo u redu, međutim zadnjih par dana glas mi je opet malo hrapav, "rašpast" i sad me zanim da li je to promuklost od rada na otvorenom i astme ili je to možda opet neka smetnja na glasnicama ili možda povratak polipa ??? i kako razlikovati običnu promuklost od nekih dobročudnih tumora grla kap što je polip ?

DOB : 22 godine
BOLESTI : astma od travnja 2015 godine

Josip91

Glas mi se vratio kao i nakon operacije ali i dalje nije onako 100 % "clean"

NE PUŠAČ SAM

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, jedini način da saznate o čemu se radi je da idete na pregled glasnica kod operatera koji je uzgred rečeno, izvrstan u struci.