Otorinolaringologija

problemi s disanjem

Branko

Imam jedno pitanje.Imam problema s disanjem već 4 mjeseca,bio sam kod doktora i dao mi je kapi za nos i rekao da je to "mehanička prepreka u nosu" i ako ne pomognu kapi da ću morati na opreciju.Kakve su vrste i posljedice operacije????????Što mi se to događa??

prof.dr. Željko Bumber

Mehaničku prepreku u nosu treba ukloniti. No treba je najprije uočiti,
dati naziv i potom odlučiti o vrsti operacije . Moj savjet je da potražite otorinolaringologa.