Otorinolaringologija

zadah iz usta

sonja

Poštovani dr. Bumber,
zanima me postoji li mogućnost da kod Vas obavim pregled svog trogodišnjeg sina, i ako da u kojoj Vi bolnici radite.
Naime, već oko godinu dana mom sinu se ujutro osijeti intezivan zadah iz usta, kao i nakon dnevnog spavanja. Vrlo često mu curi nos,sklon je prehladama. Trenutno nema sekreta iz nosa, ali suho kašlje i noću se budi suhih usta i promukloga glasa.
Napominjem da je prije mjesec i pol imao streptokok pneumokok, koji je izliječen.
Njegova liječnica smatra da je sve to normalno, a zadah pripisuje zubima, koji, uzgred nisu bolesni i koje peremo nakon svakog obroka.
Ja bih ipak željela čuti mišljenje specijalista.

Hvala

Tanja

Pridružujem se pitanju-i našem sinu 3.5god.također se nakon svakog spavanja osjeti zadah iz usta.I on je imao problema sa curenjem nosa te upalama uha zbog čega je bio i na paracentezi u Klaićevoj bolnici.Operacija treće mandule zasada je stopirana jer stvar ide na bolje.Zanima me da li možda taj zadah ima veze sa mandulama i da li će sve tri ipak morati odstraniti?

prof.dr. Željko Bumber

Ponedjeljak, 24.11. u 8 30 h amb II, I kat,Šalata 4.

Tanja

Ispričavam se,za koga je taj termin da li za gospođu Sonju ili za nas?Jer mi smo se prikrpali pitanju jer imamo slične probleme!Hvala!

prof.dr. Željko Bumber

i za vas isti termin,sličan problem. Zastojni sekret u nosu zbog treće tonzile ili u samim tonzilama moguć je uzrok. Prvo pregled potom odluka.