Otorinolaringologija

Savjet

Renata

Na CT-u sinusa i temporalnih kostiju nađeno mi je zasjenjenje mastoida koje odgovara kroničnoj upali istih. Svakodnevno imam jake bolove i osjećaj zanošenja i nesigurnosti. Kako se to može liječiti ako antibiotici ne pomažu, a pomognu samo privremeno pa mi se sve ubrzo vraća.

mr.sc.dr. D. Markov

Poštovana Renata,
Kod vas se radi o kroničnoj upali uha. Terapija kronične upale uha je kirurška. Savjetujem vam audiološku obradu, te pregled u otološkoj ambulanti gdje će vas pogledati otokirurg ( kirurg koji se bavi operacijama uha) te ovisno o nalazu dogovoriti za operaciju. Ako se odlučiti za pregled na ORL klinici Šalata otološka ambulanta radi pon. i četvr. od 11 sati.