Otorinolaringologija

treći krajnik

Željko

Moj dvogodišnji sin ima problema sa trećim krajnikom (otežano disanje pri spavanju,gubitak apetita) te stoga namjeravamo ga podvrći operaciji.Molimo Vas, kad je najbolje vrijeme to učiniti, koliko je učinkovito, može li biti kakvih poslijedica i u kojem centru je to najbolje obaviti.

mr.sc.dr.D. Markov

Poštovani Željko,
Budući da vaš sin ima otežano disanje i gubitak apetita potrebna je operacija. Prije operacije neophodan je pregled kod otorinolaringologa koji će vašeg sina operirati. Pregled možete obaviti na 2 ORL klinike- Šalata i S.milosrdnice, te na 3 odjela- Merkur, Sv.Duh, i Dubrava. Na pregledu će vam liječnik reći sve o operaciji. Na ORL klinici Šalata dijete isti dan operacije ide doma. O izboru bolnice morate sami odlučiti.