Otorinolaringologija

zacepljeno uvo bez boli

beloni

"Postovani,danas sam bio na pregledu kod orl specijaliste zbog zacepljenosti desnog uva,na zidu uva je bilo malo ceruma koje je doktor ocistio sa pincetom,radio sam timpanometriju i nalaz je bio uredan,uvo me ne boli,ali osjeecam pritisak i dalje je zapuseno,sjutra idem da radim audiometriju i sa nalazim se vracam kod njega na kontrolu,zanima me sto vi mislite o ovome,da li je u pitanjju neka upala?i evo sad dok vam ovo pisem osjecam kao da je unutar uva nesto uzareno"

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, svakako nakon timpanometrije učinite i tonski audiogram, te TCD vertebrobazilarnog sliva i Willisova kruga kako bi otkrili uzrok osjećaja začepljenosti uha.