Urologija

bakterije

dragana

Oduvijek sam imala problem sa bakterijama u mokraći,no nedavno je urinokultura pokazala da broj bakterija u mokraći nije alarmantan, navodno jako mali.Kako da ih se riješim? Naime, čula sam da su kapsule od brusnice jako dobre za taj problem.Što vi na to kažete?

prim dr sci Josip Parazajder

Prisustvo bakterija u mokraći ispod 1000 u ml urina se ne liječi a prisutnost većeg broja da.Prisutnost većeg broja bakerija liječi se ovsno o antibiogramu uroantisepticima.