Urologija

Kvržica na kožici penisa

Saša

Poštovani,

već nekoliko godina imam na kožici penisa malu kvržicu. (Imam 26 godina.)
Prije nekoliko tjedana mi se pojavilo crvenilo oko nje te je postala bolna na dodir.
Zatim se to povuklo i bilo je sve u redu do neki dan kad se opet pojavilo crvenilo.
Zanima me da li je to nešto opasno ili se radi samo o nekoj žlijezdi koja se upalila...

Unaprijed zahvalan!

prim dr sci Josip Parazajder

Kod vas se vjerojatno radi o ateromu (začepljenje lojne žlijezde) te je potreban urološki pregled.