Urologija

Mokrenje?

Kruno

Postovani

Prilicno sam mlad (23)pa se nadam da nije nesto ozbiljno.
U zadnje vrijeme primjecujem da mi prilikom prekidanja mokrenja mokraca ostaje duze kapati, pa mi jos i malo kapa i kada da ga vec spremim u gace. Imam i osjecaj da mi je i mlaz slabiji.
Kao da mi prostata ili sfingter ne rade kako treba.
Cak me malo i skaklja (pecka), ali mozda je to i placebo efekat.

Da li je uzrok moze biti cesto sjedenje ili boravak na hladnoci i vlaznosti.
Inace mi je spolni zivot uredan i ne mjenjam partnericu.
Nemam iscjedak, niti me pece dok mokrim.
Prije 4 mjeseca djevojka i ja smo imali gljivice, ali smo to rijesili uz pomoc masti.

Dr Ivica Mokos

Poštovani Kruno,
Oslabljen mlaz mokraće u Vašim godinama privremeno možemo objasniti djelovanjem izvanjskih čimbenika, kao hladnoća ili vlaga.
No, ukoliko su Vaše smetnje prisutne stalno, preporučam učiniti briseve uretre (mokraćne cijevi) na klamidije i mikoplazme, te uroflow.
Sa nalazima pregled urologa.
Srdačno,
Ivica Mokos