Urologija

Bakterije

Zoran

Poštovani doktore,
nadam se da će te naći vremena da odgovorite na ovu poruku koja je nadopuna poruke koju sam poslao 19.06.2002. g. Poslije provedene terapije o kojoj sam vam pisao 19. lipnja, u nalazu spermokulture pronađena je bakterija STREPTOCOCCUS FCECALIS. Moje zdravstveno stanje se nimalo ne popravalj. Sada su mi liječnici propisali ampicilin. Molim Vaše mišljenje.

Unaprijed Hvala.

Zoran !!!

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Nakon provedene terapije potrebno je ponoviti bakteriološki pregled ejakulata da bi se ustanovilo da li je terapija bila uspješna.