Urologija

bakterije i penis

nemo

Kod žene je pronađena bakterija streptokok b i gardnerella. Gdje da idem na pregled da i mene testiraju? Uz to na vrhu penisa imam neku bijelu fleku. O čemu se radi i gdje da idem?

prof. dr. J. Pasini

Poštovani "nemo"
glede infekcije s streptokokom i Gardenellom molim javite se infektološkom timu bolnice za zarazne bolesti.
A što se tiče "fleke"- morate se javiti na pregled urologu - i ponesite sve nalaze da se dobije uvid u Vaš pomalo skraćeno objašnjen - i dakako - nejasan problem.
S poštovanjem
J. Pasini