Urologija

sperma

Marko

Postovani Dr,
povremeno mi se u spermi pojavi nekakva "zelatinasta" masa koja je onako zuckaste boje i moze se osjetiti pod prstima.Vec 10 mjeseci osjecam da mi u donjem djelu nesto "gori " bio sam kod urologa i popio vise od 14 (cetrnaest) vrsta antibiotika medjutim tegobe ne prestaju.
Radio sam i sve ostale pretrage ultrazvuk bubraga , prostate spermokulturu i sve je normalno.
Pri mokrenju nemam nikakvih problema.37 mi je godina.
Hvala unaprijed.

Prof. dr. J. Pasini

Poštovani Marko.
moram iskreno priznati da ne razumijem točno Vaš problem. Naime, u spermi se nalaze, u ranoj fazi (prije tzv. kolikvacije, osnosno razrjeđenja) dvije komponente sperme, od kojih je jedna želatinoznog izgleda i to ne prestavlja nikakav urološki problem.
O tome da Vam nesto "gori" i da ste zbog toga popili niz lijekova teško mi je suditi jer nema dovoljno podataka. Tko Vas liječi? KOje su tegobe zaista? Koja je količina zabrinutosti, a koja objetivnih tegoba. I to zaslužuje konzultaciju urologa. Ili možda ne, razmislite.
S poštovanjem
J. Pasini