Urologija

preosjetljivost glavica

siniša

postovani
zanima me zasto mi je glavic penisa preosjetljiv na dodir, napominjem da mogu normalno prevuc kozicu preko glavica, dakle ne radi si o fimozi? Negdje sam procito da postoje kreme koje smanjuju osjetljivost.

Prof. dr. J. Pasini

Poštovani Siniša,

"preosjetljivost" glavića penisa je fleksibilan pojam. Radi li se ili ne o "fimozi" može se govoriti tek nakon urološkog pregleda i razgovora.
Javite se nadležnom urologu zbog savjeta i pretgleda.
S poštovanjem
J. Pasini