Urologija

BIG problem (VRLO HITNO!!)

XXL

Ovako...Prije 2-3 godine na sistematskom u 8-om razredu osnovne doktorica me poslala urologu zbog toga što mi se kožica nije htjela "nategnut"..... uglavnom, urolog je rekao da je sve u redu,ali mene muči nešto..... kožu natežem kad mi je penis "spušten" normalno, ali kad se "digne" onda kožica ne ide preko glave!!!! Što bih trebao napravit: ništa ili ići opet urologu???? Da li je to opasno?!?!?!

P.S. Oprostite na izrazima pod navodnicima.... UNAPRIJED HVALA!!!!

Molim vas stručan odgovor i u sto kraćem roku...HVALA!!!

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Radi se o relativnoj fimozi i potrebno je učiniti obrezivanje (cirkumciziju).Zahvat izvodi specijalist urolog u lokalnoj anesteziji.