Urologija

forskin

marko

Kada mi je penis u stanju erekcije kozica mi tesko prolazi preko glavića.
Kome da se obratim(urologu,ginekologu)?Jel bas moram na obrezivanje ili ima neki drugi nacin?Koliko traje(dal moram ostati u bolnici) i koliko kosta taj postupak obrezivanja?Preporucite mi,molim vas,neku adresu gdje to mogu brzo i efikasno obaviti...hvala.

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Radi se o relativnoj fimoz te je potrebno učiniti cirkumciziju (obrezivanje). Zahvat se može obaviti na bilo kojem urološkom odjelu s uputnicom ili u privatnoj ordinaciji.Zahvat je u lokalnoj anesteziji.