Urologija

bolna ejakulacija

Bajo

muskarac,27 godina.
vec par godina osjecam jake bolove pri ejakulaciji. sam cin je bezbolan, i odmah pri zavrsetku ejakulacije, bol nestaje.
probao sam razne antibiotike, bez uspjeha (doktor je sumnjao na prostititis). Sve pretrage o spolno prenosivim bolestima su cisti, inace nemam nikakvih ostalih zdravstvenih problema, osim ucestalih problema sa probavom.
Supruga se odmah nakon seksualnog cina mora izmokriti i istusirati, inace dobije tesku upalu mokracnih kanala koja traje po 3-4 dana.
Ne znamo vise kome da se obratimo, molimo za pomoc.

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Bolne ejakulacije su obično posljedica upale prostate te je potrebno doći na urološki pregled.Tada će se odrediti pretrage i liječenje.Preporuča se da i supruga obavi urološki i ginekološki pregled jer se i kod nje vjerojatno radi o infekciji.