Urologija

peckanje..

evo prije dva dana kod mokrenja me pocelo peckat,i svrbiti. zatim mi se na spolnom organu pojavile crvene tockice,jedva vidljive. poceo sa mazat sa plymicol,i kao da prolazi,al svejedno imam nekakav cudan osjecaj u penisu.nekako ga nemogu dobro niti''navlacit''.dal su u pitanju gljivice il..?inace imao sam spolni odnos sa svojom djevojkom, koja je imala gljivice prije 4 mjeseca,i koristila je vaginalete.takodjer je pila i pencilin oko 2 tjedna po 500 mg, dal to pospjesuje gljivice?o cem se radi?

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Da biste znali o čemu se radi javite se na pregled u dermatološku ambulantu.