Urologija

cista na testisu

Adi

Pozdrav!
Prije mjesec dana moj doktor mi je ustanovio da imam vodenu cistu na lijevome testisu .Izvrsen je kirurski zahvat i sada sam na oporavku.Posto su mi prije dijagnosticirali oligoasthenozoospermiu molim vas da mi kazete da li ce ovaj zahvat poboljsati moj spermogram i kolika je mogucnost da mi se normalizuje sperma ?Hvala.

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Kod Vas je vjerojatno operirana t. zv. hidrokela teststisa.Hydrokela ima ograničen utjecaj na spermiogram.Moguće je da će se popraviti nalaz spermiograma .Ukoliko se to ne dogodi potreban je pregled kod Androloga. Javite se u urološku amb bolnice Sveti Duh četvrtkom ujutro od 8 sati nadalje.