Urologija

erekcija

Luka

Imam 32 godine i imam problema s erekcijom - problem koji mi sve vise smeta ne samo fisicki vec i psiholoski. Kako da stupim u kontakt sa nekom institucijom odnosno strucnom osobom (androlog, urologu, sekssolog ili psiholog) u Hrvatskoj koja je specijalizirana za slucajeve vezane uz erekciju kojoj bi se mogao obratiti za pomoc. Hvala

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Javite se u urološku ambulantu Sveti Duh četvrtkom od 8 do 16 h