Urologija

problemcic

lxl

Imam jedan problem kada mi je penis u erekciji nemogu bas navuci kozicu preko glavica.Bio sam kod urologa koji me pregledao i rekao da netrebam zahvat.Normalno pregledao me dok nije bio u erekciji a kad sam mu rekao da nemogu do je u erekciji on je rekao da mogu i da je sve u redu.Sta da radim?

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Vi imate relativnu fimozu te je potreban op zahvat (cirkumcizija).