Urologija

erekcija i fimoza

mislav

Poštovanje!
Imam 2 problema. Prvo,nisam uopće siguran jel imam fimozu (kožica mi je spojena s glavićem-jel to slučaj kod fimoze?) i je li kod fimoze potrebno obrezivanje za dobar spolni odnos.. i drugo,kod snažne erekcije penis stoji jako uspravno,tj.usporedo s tijelom pa me zanima je li to normalno?

prof dr J. Pasini

Poštovani Mislave,
odgovori na Vaša dva pitanja slu slijedeći:
1. ukoliko je kožica spojena s glavićem, očito se radi o fimozi koja zahtijeva kirurško liječenje.
2. ukoliko Vam penis stoji "vrlo uspravno" u razini trbuha, znak je da imate kvalitetnu erekciju, čega, se svakako ne trebate bojati.
Javite se urologu zbog operacije fimoze, a želim Vam da i dalje erekcija bude toliko kvalitetna.
S poštovanjem
J. Pasini

mislav

Doktore-baš vam hvala-uspili ste me i nasmijati blunk)) puno pozdrava