Urologija

penis .

Igor

Poštovani doktore,

Imam 23 godine. Unatrag par mjeseci na penisu (ispod glavića) pojavilo mi se blago "izbočenje" 2-3 mm, dužine cca 1-2 cm, koje izgleda kao da se tkivo povuklo iz jednog dijelo u to. Povećava se i smanjuje proporcijalno erekciji. Na dodir je mekano. Inače ne boli, i nemam probleme s erekcijom i mokrenjem. Treba li posjet urologu ?

prof dr J. Pasini

Poštovani Igore,

vjerujte, vrlo je teško odgovoriti na Vaše pitanje a da se ne učini i klinički pregled. Lijepo Vas molim da se javite u urološku ustanovu kako bi se evaluiralo stanje.
S poštovanjem
J. Pasini