Urologija

fimoza

Ivica

Dobar dan. Imam vrlo izrazenu fimozu koja mi zadaje ogromne probleme. Do sad se nisam odlucio na operaciju zbo toga sto mi je zbog toga neugodno..glupo, ali sto mogu. Molio bih vas ako mi mozete dati savijet u svezi toga tj. preporuciti neku kliniku ili mi dati br telefona na koji bi se mogao informirati. Unaprijed hvala.

Dr Ivica Mokos

Poštovani Ivica,
Fimoza može imati kao posljedicu smetnje u higijeni spolovila, u erekciji, a u jače izraženim oblicima i u izmokravanju.
Etiološki, najčešće je prirođena, ali može nastati i kao posljedica upalnih bolesti prepucija.
Zbog gore navedenih razloga, svakako preporučam pregled urologa, a potom i operativni zahvat.
Isti možete obaviti u lokalnoj anesteziji u Klinici za urologiju Kliničkog bolničkog Centra Rebro nakon obavljenog pregleda, a naručiti se možete na tel. 2388-505.
Zaista nemate razloga za neugodu, jer problem možete jednostavno riješiti, bez bojazni o povredi Vaše osobnosti.
Srdačno,
Ivica Mokos