Urologija

prostatitis

dario

Poštovani!

Postavljena mi je dijagnoza Oligoastenoteratospermija.
Supruga je išla na pokušaj IVF oplodnje ali bezuspješno.
Ja sumnjam da imam i varikokelu, da li bih se onda to kirurškim putem moglo riješiti odnosno poboljšati spermiogram?
Da li bih mogao doći kod vas na pregled,kada radite i gdje?

Hvala!

Prof. dr. J. Pasini

Poštovani Dario,
ukoliko je varikokela uzrok neplodnosti, svakako je potreban urološki prelged. Molim Vas da se javite urologu, a u slučaju da želite da Vas osobno pregledam, javite se četvrtkom u urološku ambulantu KBC Rebro, prizemlje, od 9-l5 sati.
S poštovanjem
J. Pasini

MILKO

Obavio sam ultrazvučni preged prostate, uključujući transrektalni, a zatim i analizu PSA. Nađen je rezultat 3,9. a granični je navodno 4,0 Molim komentar nalaza. Također molim molim odgovor o navodnoj korisnosti konzumiranja rajčice odnosn soka rajčice (količine, vrijeme uzimanja i sl.) Muči me, naime, mokrenje noću --moram se ustajati približno svaka dva sata . Zahvaljujem