Urologija

iskrivljenost penisa

Hrvoje

Penis mi je iskrivljen u lijevu stranu i zanima me postoji li mogucnost nekog zahvata da se to ispravi? U seksu nemam problema, vise mi to predstavlja neku psihicku smetnju nego fizicku.
Zanima me dakle kakve su sve mogucnosti, ako ih uopce ima.
S štovanjem,
Hrvoje

prim dr sci Josip Parazajder

Devijacija penisa koja je kod vas vjerojatno prirođena može se liječiti jedino kirurškim zahvatom.Indikacija za eventualnu operaciju postavlja se nakon pregleda urologa