Urologija

za urologa ili estetskog kirurga

MARKO

INTERESIRA ME UGRADNJA UMJETNOG TESTISA:GDJE SE ONA MOŽE OBAVITI,KOLIKO KOŠTA,KOJE PRETHODNE RADNJE JA MORAM OBAVITI,KOLIKO JE UMJETNI TESTIS VJERODOSTOJAN ( DA LI I NA NJEMU POSTOJE SJEMENOVODNI KANALI ,DA LI JE POVEZAN SA TIJELOM ILI SLOBODNO PLUTA U MOŠNJI).TAKOĐER ME INTERESIRA DA LI SAM NEPLODAN AKO NEMAM JEDAN TESTIS; U KOJOJ MJERI.
UNAPRIJED HVALA!!!

prim dr sci Josip Parazajder

Ugradnja testisa može se obaviti na svakom urološkom odjelu te sve detaljne informacije možete dobiti na pregledu.

marko

Hvala!!!