Urologija

Iskrivljenost penisa

Damir

Imam urodjenu devijaciju penisa. Penis mi je iskrivljen prema dole i zanima me dali je moguce napraviti kirurski zahvat kojime bi se to ispravilo i gdje bi mogao obaviti. I koliko bi takav zahvat kostao. Unaprijed hvala

prim. dr. sc. Parazajder Josip

Operativni zahvat je potreban ukoliko je devijacija veća od 30 stupnjeva a može se uraditi u Općoj bolnici "Sveti Duh" na Zavodu za Urologiju.Možete se javiti na specijalistički pregled u urološkoj ambulanti četvrtkom a ukoliko imate socijalno osiguranje HZZO pokriva troškove.