Urologija

Leukociti

Goran

Poštovani doktore,u nalazu spermiograma pronađeno mi je leukocita 0,5mill/mL i okruglih stanica 1,8mill/mL.Molim Vas da mi odgovorite o ćemu se to radi te da li su potrebne neke druge pretrage radi toga.Puno hvala

prim dr sci Josip Parazajder

Kod vas se vjerojatno radi o infekciji prostate.Potrebno je učiniti bakteriološku obradu ejakulata.