Urologija

???

xxx

Dobar dan. Imam 18 godina i jedan problem. Na donjem rubu glavića penisa su mi se male bijele izrasline. da li možda znate o čemu je riječ?

Prof. dr. J. Pasini

Poštovani,

tzv. male bijele izrasline u Vašoj životnoj dobi su najčešće samo osjetna tjelešca koja su npr. u Vašem slučaju jače izražena. Malo je vjerojatno da se radi o nekoj drugoj promjeni, no ipak bi prelged urologa ili ev. dermatologa dobro došao.
S poštovanjem
J. Pasini

kresimir

Postovani !

Imao sam sexualni kontakt bez penetracije.Cca tjedan dana nakon toga sam osjetio peckanje u predjelu zavrsetka mokracne cijevi ( ne nakon svakog uriniranja)Analiza urina b.o., no ipak lijecnik prepisuje terapiju azitromicin 1 g oralno.
Treci dan nakon terapije ja jos i dalje osjecam peckanje( doduse slabije).
Posljednjih mjeseci koristim u svrhu povecanja tjelesne mase proteinske pripravke i vece doze vitamina.

Pitanja :
1. Ako je dg. klamidija, kada nastupa izlijecenje nakon terapije azitromicinom ?
2. da li proteinski preperati ( mix. esenc. aminokiselina- nutricionisticki izgledaju o.k. ) mogu izazvati reakciju pored gore navedenoga ?

Zahvalan !

nutricionista