Urologija

Normalan izgled sperme ???

zorzi

Vec duze vrijeme me muci ,po meni cudan izgled sperme ,naime
u ejakulatu se daju primjetiti zelatinozne grudice ,najblizi opis
bi bio da je to na opip slicno silikonu, gumasto ,rastezljivo ,nekad je izrazitije ,a nekad toga ima manje ,...radio sam bakterioloski pregled ,i on je bio uredan,a poslje sam trebao uraditi spermiogram ,ali to sam preskocio ,....ima li kakvih naznaka ,o cemu se radi ???

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Navedena pojava u ejakulatu je relativno česta i ne znači bolesno stanje.