Urologija

odrzanje erekcije

Carlo

Poštovani doktore,imam problem: vrlo lako postižem punu erekciju međutim teško ju održavam.Mogu je održavati do 15ak minuta ali na mahove što znači da penis nije cijelo vrijeme u potpunoj erekciji. Mislim da se ne radi o fiziološkom problemu iz razloga što mi penis ponekad (možda svega jednom u par mjeseci) se ukruti i ne mogu ga spustiti i po pola sata a ta erekcija mi se dogodi i kada uopće nisam seksualno uzbuđen. Molim vas da mi date par praktičnih savjeta a ne da me pošaljete na pregled,unaprijed zahvaljujem

prim dr sci Josip Parazajder

Spontana erekcija od pola sata govori za uredan vaskularni i neurološki status vašeg penisa.Problem je vjerojatni psihičke prirode.