Urologija

Penis

h

Ovako imam jedan problem s penisom..Neki dan nakon erekcije penis mi je sav nabubrio i nisam uopce mogao navuci kozicu a takoder je dosta i bolilo?!?!

Prof. dr. J. Pasini

Poštovani "h"

prema vrlo oskudnim informacijama koje ste naveli, vrlo vjerojatno se radi o stanju koje zovemo "parafimozom", kod koje se prepucij, odn. "kožica" a koja je preuska, u erekciji prevuče preko glavića i sprečava odvodnju limfe i krvi iz penisa. Ukoliko se to ponavlja, obrezivanje je terapija izbora.
Svakako, prije toga potreban je urološki pregled i savjet.
S poštovanjem,
J. Pasini