Urologija

Prerana ejakulacija

Mislav

Zamolio bih da me bilo tko uputi na rijesavanje problema iz naslova. Naime, ne radi se o psiholoskom momentu vec o fizioloskom. Prilikom seksualnog odnosa koji traje nepunih 5 minuta penis mi se nadrazi tako da ejakuliram pre brzo i to naravno frustrira mene i moju djevojku. Imam 36 godina i nije stvar u dobi, to mi se i dogadalo i ranije, no nije toliko frustrirajuce bilo. Rabio sam prezervative sa retardatorom ejakulacije, no to nije rjesenje. Cim isti prestane djelovati, istog trenutka se dogodi ejakulacija.

Unaprijed hvala na odgovoru!

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Prerana ejakulacija je u 9o% slucajeva psihogene naravi. O organskoj bolesti se radi ukoliko se dokaže neka urološka bolest ili neurogena lezija.Buduci da ste pokušali problem riješiti lokalnim nacinom ostaje vam na raspolaganju medikamentozno lijecenje clomipraminom .Javite se urologu davas pregleda i ordinira imipramin ukoliko se ne nadje organski uzrok vaše bolesti.