Urologija

problem?

Anita

U biti ne znam kome da se obratim, nedavno sam bila na gin. pregledu zbog bolova u donjem djelu stomaka(mislila sam jajnici ili uterus, upala ili tako nešto), no liječnica je napravila sve pretrage ,UZV,papa,krvnu sliku i urin.
I sve je bilo Ok, čak i CRP je bio normalan, a mene i dalje boli i nadut mi je stomak, nekad me boli u preponama nekad oko pupka i ispod njega, a nekad kod samog ožiljka gdje je rađen carski i tako već 2 mj. ,stolica mi je malo tvrđa, ali uredna.

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Najbolje je a i naispravnije da se javite Vašem lijecniku koji ce znati kome da Vas uputi .