Kontracepcija

Peting

M1sA

Postovani Doktore/Doktorko, dali je moguca trudonca Petingom, i ako se svrsi po spoljasnjim genetalijama, ili ako sedne na kap sperme pa zatim obrise, da pritom nije imala seksualni kontakt, niti penetraciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani nije moguća.

M1sA

Puno vam hvala doktore, utesili ste me, ali imam novi problem, dakle bilo je malo sperme na pristiju ja sam obrisao od farmerice i gurnuo u vaginu, devojka je nevina nikada nije imala seksualni kontakt niti peting.. puno vam hvala ubrzo cekam vas odgovor, srdacan pozdrav.

Nataša Šemnički, dr. med.

M1sA ,

sigurnije je oprati ruke.

M1sA

Hvala puno doktorka, mi nismo imali penetraciju ni peting ja sam mastrubirao i obrisao ruke od farmice nije bilo nikakve tecnosti na ruci a zatim sam ta 2 prsta gurnuo, jer postoji sansa, dakle 100% sam siguran da nije bilo nikakve tecnosti, a nokte nemam da bi mi tecnost usla ispod njih..jer je moguce na taj nacin, hvala puno, srdacan pozdrav.

M1sA

Postovana doktorko nema te opciju edit, pa moram dodati nesto, dakle devojka je NEVINA,nikad do sada nije imala peting ni penetraciju, vi ste naveli u nekoj temi da preko prsta nemoze da se zatrudni evo slike: http://prntscr.com/fifcj

i zamolio bih vas za jos jedno podpitanje, mozda deluje glupo, ali sta cu mladost-ludost, dali se moze zatrudneti ako se sperma prenese prstima u vaginu, dakle to se meni nije desilo moja ruka je bila suva..

Nataša Šemnički, dr. med.

M1sA ,

prvo provjerite imena pa će te vidjeti da taj odgovor nisam ja pisala pa ga nemogu niti komentirati.
Nažalost je moguće ie zatrudnjeti kada prstima unesete spermu i s njom naravno spermije u rodnicu, ne ejakulirate u rodnicu nego koristite prekinuti snošaj, i kada ejakulirate na vanjskom spolovilu nevine partnerice.
O tome se puno pisalo tako da je pretjerano ovo ponavljanje.
Naša praksa to potvrđuje.

L.p.

M1sA

Izvinite stvarno doktorka pomesao sam vas, nerazumem vas doktorka uopste dali nevina devojka moze da zatrudni devojka nije imala odnos ni peting, bilo je malo sperme na prstiju i to je obrisano ti isti prsti su gurnuti u vaginu, molim vas odgovorite dali je tako moguce ovaj forum je imao dosta ginekologa pa sada neznam neki kazu da nevina devojka nemoze da zatrudni, jos jednom veliko izvinjenje, srdacan pozdrav.

arianna7

Pozdrav,
zanima me moze li se zatrudnjeti ako me decko zadovoljavao a na njegovim je prstima ostalo malo osusene sperme? Ponavlja se pitanje ali bih zeljela biti sigurna,hvala
unaprijed

Nataša Šemnički, dr. med.

M1sA,

ako prstima uneste spermu u rodnicu nevine dijevojke ona može zatrudnjeti.
Ako ste ejakulirali na vanjsko spolovilo nevine dijevojke ona može zatrudnjeti.

L.p.

Nataša Šemnički, dr. med.

arianna7 ,

ako su spermiji preživjeli možete.

L.p.

M1sA

Postovani doktore/doktorka dali je moguca trudnoca vreme menstruacije? lep pozdrav

Nataša Šemnički, dr. med.

M1sA ,

moguća je

L.p.

M1sA

Uredu doktorka imam jos neka pitanja..

1. Dali devojka koja je imala urednu menstruaciju u trajanju od 5 dana, nije trudna?
2.Dali je moguca trudnoca ako nije doslo do : penetracije,petinga,prekinutog snosaja..

Nataša Šemnički, dr. med.

M1sA ,

moguća je.

l.p.

s4r487

Poštovana!
Imam redoviti spolni odnos s deckom. Prije mjesec dana imali smo bezasticeni odnos na zadnji dan mog ciklusa i dan nakon. Nije svrsio u meni al me zanima dal je moguce zatrudnijeti od one prozirne sluzi koja deckima bude samo na vrhu penisa kad se napale.
Molim vas odgovorite mi sto prije!

Nataša Šemnički, dr. med.

s4r487 ,

da

j.k

Zanima me da li mogu ostati trudna ako ne par kapi sperme zavrsilo na mom bodiju, a pritom misim da do gacica nije dospelo, a i odmah sam ih zamenila?

karlo10

dakle situacija je sljedeca,ja i djevojka samo se zabavljalji u wc-u,kad sam osjetio da cu svrsit djevojka se odmakela i nakon toga sam se obukao...a zatim sam se snjom jos malo pomazio i gurnuo sam joj prste u vaginu i zanima me ako je mozda koji slucajem ostalo malo spermija na prstima jeli moguce da djevojka ostane trudna?????????

MOLIM HITAN ODGOVOR!

Nataša Šemnički, dr. med.

j.k ,

ne