Kontracepcija

Peting

bonaventura

moram napomenuti da sam ja djevica i da za vrijeme petinga me dečko diraoo i ljubio po grudima ali spolni organi nisu nikako bili u doticaju kao ni njegovi prsti u mojoj vagini

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bonaventura, dakako da na opisani način nećete ostati trudna.

rapidstar

Pozdrav!!

Imam pitanje.. Cura mi je djevica, zadovoljavali smo se, spolni organi su nam se dodirivali i ja sam joj svrsio na vaginu, nije bilo ulazenja unutar vagine ni nista slico, posto je djevica, znaci izvan vagine.. Moze li ostat trudna? Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pojasnite mi to na vaginu?
Mislili ste na vanjsko spolovilo, i sperma se nije slila u rodnicu ni najmanje?
Ako je tako šansa dakako ne postoji.

rapidstar

Tako je, na vanjsko spolovilo.. Krivo sam se izrazio.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

rapidstar

Još jedno pitanje.. Ako je ipak nesto malo uslo, velike su sanse za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tada šansa postoji ali je mala zbog male količine ejakulata.

Zelmir

Pozdrav,imamo jedno pitanje happy

S djevojkom sam imao odnos,samo smo mazili polne organe tacnije od njen klitoris,i onda sam svrsio ona se izmakela i poslije toga legla na mene,mozda joj je kap dvije ostalo na klitorisu,i mozda po vanjskom dijelu vagine,odmah nakon tog smo se obrisali,i saprali polne organe,pa me zanima da li moze ostati trudna ? Inace djevojka je nevina.

Hvala vam unaprijed na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da se ne radi o trudnoći.

j1e2l3a4

znaci procitao sam dosta o tome ovdje, al jos uvijek nekako nisam nasao pravi odgovor... znaci imao sam spolni odnos s curom sa zastitom, i nisam svrsio u nju vec vani... e sad dok sam skidao kondom osjetio sam po prstima da dok sam skidao da sam malo sperme uspio zahvatiti prstima.. i nakon nekih 10-ak ili 15-ak minuta moji prsti su bili u njezinoj vagini... e sad da li je moguce da je ostala trudna?? hvala unaprijed na odgovoru...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije. U tih 15 minuta valjda ste obrisali prste. Zar ne?

someonespecialksm

Pozdrav i molim Vas da mi što prije odgovorite. Naime,mjesečnica mi kasni već 7 dana, ali mislim da je to uzrokovano nekom prehladom ili čestom promjenom klime, te ovim prelazom s proljeća na ljeto. Dečko i ja smo upražnjavali peting, on je svršio van mene, ni blizu vagine, zatim je penis vratio u donje rublje te smo se nastavili '' trljati '' interesuje me da li postoji mogućnost da je sperma koja je ostala na glaviću mogla proći kroz njegove i moje gaćice te oploditi ćeliju? Prije toga je za vrijeme svršavanja dirao svoj spolni organ,te moj,ali niti je gurao prste samo lagano ''milovao''. NAPOMINJEM-OBOJE SMO BILI U DONJEM RUBLJU. Nisam našla niti jedan ovakav primjer,zato Vas molim za hitan odgovor! Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ovim načinom nećete zatrudnjeti.

pero123

dakle cura i ja smo obavljali takozvani peting, ja nisam imao ništa, a ona je imala tange, nisam svršio ali je u jednome trenutku moje spolovilo bilo okrenuto prema njenoj vagini, preko tangi, i na neki način je bilo "nabijeno" par prema njenoj unutrašnjosti, ne puno, koliko je moglo zbog tangi, ona je djevica, želimo biti sigurni, pa vas želim pitati jel trudnoća moguća, iako prema svemu sudeći nije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

Rista123

Postovani, da li postoji sansa da dodje do trudnoce bez odnosa sa penetracijom, odnosno samo trljanjem polnih organa, tj ako prilikom trljanja dodje do dodirivanja izmedju vrha penisa i samog ulaza u vaginu, ali bez prelazenja vrha penisa preko granice koja se oseca na samom ulazu vagine, pod uslovom da su plodni dani i da sluz koja se luci sadrzi spermatozoide od prethodne ejakulacije koja nije vezana za odnos, a desila se par sati pre odnosa... Hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji. Trljanjem se ne ostaje trudan.

bršljan36

poštovani!
oprostite na smetnji, htjela bih vas pitati da li je moguće zatrudnijeti ako je djevojka nevina, a partner joj svoje spolovilo (bez kondoma) trlja po vagini za vrijeme ovulacije po malim usnama gotovo da ju ne razdjeviči. u konkretnom primjeru muškarac nije pritom svršio, iako je bilo prilično sve mokro od njezine i njegove sluzi, možda i prejakulata jer je kasnije svršio pored nje... također me zanima da je muškarac i svršio na vaginu nevine djevojke u ovulaciji može li ona ostati trudna (znam da himen ima rupice za menstruaciju) može li kroz njega proć sperma ili je jednosmjerno propustan samo za menstrualnu krv? jel u ijednome slučaju moguća trudnoća?
čitam već satima po vašoj stranici, pitanja su slična, ali svoje ne nalazim pa bih molila za odgovor
hvala puno happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana na prvi dio pitanja je odgovor ne, jer nije došlo do ejakulacije.
Na drugi dio bi odgovor bio da ako dođe do ejakulacije po vanjskom spolovilu žene, dio sperme teoretski može se sliti i završiti u rodnici bez obzira što
djevojka nije imala odnos, pa ako su plodni dani, ovulacija, tada teoretski može doći do trudnoće.
U praksi do toga rijetko dolazi.