Kontracepcija

Pilula i proljev

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tableta se uspjela apsorbirati. Nije potrebna dodatna zaštita.

barbara200

Je li istina da visoka ukupna beta na pocetku trudnoce upucuje na down sindrom? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

To nije istina. Beta HCG se udvostručuje otprilike svaka dva dana.

barbara200

Meni se udvostručuje po izračunu svakih 26 sati. To me zabrinulo

Ivo Balenović, dr. med.

Više vrijednosti bete mogu biti u višeplodnoj trudnoći.

barbara200

na uzv je potvrđena jednoplodna, uredna. može li na još što loše to upućivati?

Ivo Balenović, dr. med.

Tada je sve u redu s trudnoćom.

barbara200

Sada sam 8. Tj trudnoce, pokupila sam zelucanu virozu, povracala sam do sada u jednoj noci 10 puta. Nadonadujem tekucinu. Moze li viroza stetiti bebi?

Ivo Balenović, dr. med.

Viroza ne može štetiti bebi.