Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Bijele mrlje, nakupine ispod glavića penisa

Markokt_22

Poštovani,
Pojavile su mi se bijele mrlje ispod glavića, malo me peckaju i imaju neugodan miris. Izgledaju kao bradavice ali mislim da nisu.
Znam da je teško napamet nagađati o čemu je riječ, ali ako mi možete dati mail adresu ili neki drugi kontakt, mogu Vam poslati fotografiju da pogledate.
Hvala.
Lijep pozdrav!
Marko

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
možda se radi o nakupini smegme ili o gljivičnoj infekciji. Pokušajte s klotrimazol kremom 2xdnevno tijekom 14 dana.
Ukoliko ne dođe do poboljšanja javite se kod Vašeg nadležnog dermatovenerologa na pregled.