Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bradavica na jeziku

fanni

Poštovani doktore,
Nakon ORL pregleda zbog žgaravice doktorica mi je konstatirala malu virusnu bradavicu (sa strane jezika ili ispod, ne znam točno, ja je ne vidim) i rekla da to nije ništa, da će samo proći kako je i došlo.
Da li je moguće da to samo prođe, je li moguće da je to zapravo hpv bradavica i da je potrebno uklanjanje iste? Da li je dermatovenerolog doktor koji bi to trebao pogledati?
Unaprijed hvala

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani ,
najbolje bi bilo da promjenu pogleda i stomatolog, spec. oralne medicine.
Ako je riječ o običnoj virusnoj bradavici nije opasno, ali ovako bez da se napravi pregled je nemoguće utvrditi dijagnozu.