Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvenilo na glavicu penisa

Stefaan

Pozdrav doktore imam problem,imam 15 godina i nisam imao ni jedno seksualno iskustvo medjutim pre jedno nedelju dana pojavilo mi se blago crvenilo na glavicu penisa mada ja sam mislio da ce proci jer je zbog iritacije ili tako neceg slicnog,mada od poboljsanja nigde.Evo slikesadhttps://imgur.com/a/XE2pYgB) pa ako mi mozete reci o cemu je problem i jel ima razloga za brigu...

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, slike na linku nema, pa prema tome ne znam o čemu je riječ. Vjerovatno od iritacije, ali ako ne prolazi ili se pogoršava, preporučam pregled kod dermatovenerologa.