Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Fleke

mare

Vec duzi vremenski period imam na polnom organu tamne fleke tacnije na koroni i ispod. Isao sam kod lokalnog lekara i on mi je rekao da je to mozda neki pigmentski poremecaj ali ja mislim da nije. Sve je normalno mislim ne svrbi me ali fleke uopste ne spadaju ali se i ne stvaraju vise. Imam 18. god. molio bih vas da mi odgovorite na ovo pitanje i da me posavetujete koje masti da kupim kako bih probao da ih skinem ili bilo koji drugi nacin za skidanje. Unapred vam se zahvaljujem.
S postovanjem.

prof dr sc Jasna Lipozenčić

Na dermatološkom pregledeu bi se utvrdilo radi li se o kožnoj bolesti kao poslijedice sinteze pigmenta u smislu hiperpigmentacije ili bi se moglo raditi o papulama koje zahtjevaju liječenje. Savijetujem pregled zbog terapijske indikacije.